Niedziela 4 II 2018 r.
5 NIEDZIELA ZWYKŁA
8.00 Za ++ Jana Krosny w rocz. śmierci i pokrewieństwo
10.30 Za ++ Małgorzatę, Stefana Geisler, rodziców z obu stron i rodzeństwo
15.00 Nieszpory niedzielne
15.30 Za ++ Józefa i Helenę Walczak

Poniedziałek 5 II 2018 r.
17.00 Za ++ Maksymiliana i Krystynę Orszulik, syna Jerzego
17.45 Spotkanie biblijne na probostwie

Wtorek 6 II 2018 r.
17.00 Za ++ matkę Adelajdę Konsek w 4 rocznicę śmierci, z rodzin Konsek, Herat, Jacha,
Jędrzejewski, Rojek, Glos

Środa 7 II 2018 r.
8.00 W intencji Parafian

Czwartek 8 II 2018 r.
17.00 Za ++ Marię Kasperczyk, męża Tomasza, synów i synowe

Piątek 9 II 2018 r.
17.00 Za ++ Danutę Baron, ojca Konrada, Ludwika Baron, Jana, Zofię Kwoka i pokrewieństwo

Sobota 10 II 2018 r.
9.00 W intencji Róż Różańca Świętego, Czcicieli Matki Bożej Fatimskiej,
Grupy Szensztackiej, środowej grupy modlitewnej i Kręgu Biblijnego
16.30 Wystawienie Najświętszego Sakramentu
17.00 Za + Ryszarda Baron w 11 rocznicę śmierci

Niedziela 11 II 2018 r.
6 NIEDZIELA ZWYKŁA
8.00 Za ++ Józefa, Bronisławę Szymik, syna Stefana, wnuka Grzegorza,
Maksymiliana i Anastazję Gorzawski i z pokrewieństwa z obu stron
10.30 Za + Klaudię Żadkiewicz z okazji urodzin
15.00 Nieszpory niedzielne
15.30 Za ++ Gerarda Stronczyński, syna Janusza, rodziców z obu stron,
z pokrewieństwa Stronczyński, Prządka i Gorol

Ogłoszenia:

Dzisiejsza kolekta przeznaczona na potrzeby archidiecezji.
Kolekta za tydzień przeznaczona na potrzeby parafii.
Bóg zapłać za waszą ofiarność.

O godz. 15.00 Nieszpory niedzielne.
O 15.30 Msza św. popołudniowa.

W poniedziałek o 17.45 spotkanie biblijne na probostwie.

W sobotę o 9.00 Msza św. w intencji Róż Różańca Świętego, Czcicieli Matki Bożej Fatimskiej, Grupy Szensztackiej, środowej grupy modlitewnej i Kręgu Biblijnego.
O 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu.
O godz. 17.00 Msza św. wieczorna w liturgicznym porządku niedzielnym.

Wspomnienia liturgiczne:
– w poniedziałek – wspomnienie św. Agaty, dz. i męcz.
– we wtorek – wspomnienie św. Pawła Miki i Towarzyszy, męcz.
– w sobotę – wspomnienie św. Scholastyki, dz.

Zapowiedzi:
Pruciak Łukasz, Rudziczka
Dzida Patrycja, Studzionka