Niedziela 6 VIII 2017 r. ŚWIĘTO PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO

8.00 Do Opatrzności Bożej o Boże błogosławieństwo i łaskę w int. rodziny Państwa Lucyny i Piotra Sobiesiek
10.30 Za ++ Marię, Józefa Ulczok i pokrewieństwo
15.30 Za ++ Anielę Szatanik, męża Józefa, wnuka Artura, 2 zięciów, rodziców i teściową

Poniedziałek 7 VIII 2017 r.

18.00 Za + Stefana Babiarczyk – Msza św. 30 dniowa
18.45 Spotkanie biblijne na probostwie

Wtorek 8 VIII 2017 r.

18.00 Za + Joannę Mazur – od sąsiadów z ulic Woszczyckiej, Szkolnej i Drozdów

Środa 9 VIII 2017 r.

8.00 W intencji Parafian

Czwartek 10 VIII 2017 r.

18.00 Za + Stefana Babiarczyk – od sąsiadów

Piątek 11 VIII 2017 r.

9.00 Objazd chorych
18.00 Za ++ Helenę Sławińską, męża Alojzego, rodziców, teściów, z rodzin Winkler, Sławiński

Sobota 12 VIII 2017 r.

9.00 W intencji Czcicieli Matki Bożej Fatimskiej, Róż Różańca Świętego, Grupy Szensztackiej i środowej grupy modlitewnej.
17.30 Wystawienie Najświętszego Sakramentu
18.00 Za + Mariana Gmiter – od sąsiadów z ulic Szkolnej, Woszczyckiej i Drozdów

Niedziela 13 VIII 2017 r. UROCZYSTOŚĆ ODPUSTOWA

8.00 W intencji Parafian
10.30 SUMA ODPUSTOWA – w intencji Parafian
15.00 NIESZPORY ODPUSTOWE
15.30 Za ++ rodziców Józefa i Annę Kasperczyk, Marię, Wiktora Gruszka, braci Jana i Romana, szwagra Józefa, z rodzin Gruszka, Kasperczyk

Ogłoszenia:

Dzisiejsza kolekta przeznaczona na Wydział Teologiczny UŚ.
Kolekta za tydzień przeznaczona na otynkowanie naszego kościoła.
Bóg zapłać za waszą ofiarność.
O 15.30 Msza św. popołudniowa.
W poniedziałek o 18.45 spotkanie biblijne na probostwie.
W piątek od 9.00 objazd chorych, których proszę zgłosić w zakrystii.
W sobotę o 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu.
O 18.00 Msza św. popołudniowa w liturgicznym porządku niedzielnym.
W przyszłą niedzielę w naszej parafii Uroczystość Odpustowa.
O godz. 10.30 Suma Odpustowa.
O 15.00 uroczyste Nieszpory Odpustowe.

Serdecznie zapraszam.
Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego i naszego parafialnego biuletynu.
Obchody liturgiczne tygodnia:
– we wtorek – wspomnienie św. Dominika, prezbitera;
– w środę – święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, dz. i męcz.,patronki Europy;
– w czwartek – święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika;
– w piątek – wspomnienie św. Klary, dziewicy.

Zapowiedzi:

Pojda Przemysław, Rudziczka
Zbrzeźna Katarzyna, Suszec