Niedziela 10 VI 2018 r.

10 Niedziela Zwykła

8.00 Za ++ Józefa, Bronisławę Szymik, syna Stefana, wnuka Grzegorza,

Maksymiliana i Anastazję Gorzawski i pokrewieństwo z obu stron

10.30 W intencji rodzin Oazy Domowego Kościoła

12.00 Ślub rzymski: Nalepka – Lach

15.00 Nieszpory niedzielne

15.30 Za + Marię Szala – Skworc od pracowników Szkoły im. Ks. Tischnera z Żor

Poniedziałek 11 VI 2018 r.

18.00 Za + Matyldę Baron

18.45 Spotkanie biblijne na probostwie

Wtorek 12 VI 2018 r.

18.00 Za + Bronisławę Wojtasik od sąsiadów z ul. Spółdzielczej

Środa 13 VI 2018 r.

8.00 W intencji Parafian

Czwartek 14 VI 2018 r.

18.00 Za ++ Annę Osińską z okazji urodzin, teściów, Hildegardę, Stanisława Siciński

Piątek 15 VI 2018 r.

18.00 Za ++ Annę Studziński, 2 mężów, 3 zięciów

Sobota 16 VI 2018 r.

9.00 Za ++ Annę Muras w 90 rocznicę urodzin, męża Franciszka, rodziców i pokrewieństwo

13.00 Ślub rzymski: Kowalczyk – Ziebura

17.30 Wystawienie Najświętszego Sakramentu

18.00 Za ++ Roberta Kolarczyk, żonę Martę, synów Franciszka i Henryka, synową Zofię, wnuki, rodziców i teściów

Niedziela 17 VI 2018 r.

11 Niedziela Zwykła

8.00 Za ++ Annę Osińską od mieszkańców z ul. Strażackiej

10.30 Za + Różę Witoszek od mieszkańców z ul. Szkolnej

14.00 W intencji rodziców P. P. Kowalczyk – Ziebura

15.00 Nieszpory niedzielne

15.30 Za ++ Helenę Koczar w rocznicę śmierci, męża Antoniego, syna Andrzeja

i pokrewieństwo

 

Ogłoszenia:

1. Dzisiejsza kolekta przeznaczona na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Śląskiego.

Kolekta za tydzień na potrzeby naszej parafii.

Zbieramy pieniądze na ostatni duży witraż w naszym kościele.

Bóg zapłać za waszą ofiarność.

2. O godz. 15.00 Nieszpory niedzielne.

O 15.30 Msza św. popołudniowa.

3. W poniedziałek o godz. 18.45 spotkanie biblijne na probostwie.

4. W piątek o godz. 18.00 Msza św. szkolna.

5. W sobotę o 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do przyjęcia sakramentu pokuty przed niedzielą.

6. Zachęcam do czytania Gościa Niedzielnego i naszego parafialnego biuletynu.

Zapowiedzi:

Rogowski Marcin, Ujazd

Bernert Anna, Rudziczka

Kocemba Krzysztof, Żory

Chodzidło Joanna, Rudziczka