Niedziela 15.12.2019 –

III Niedziela Adwentu – Gaudete

8.00 Za + Bogusława Pojda – od siostry Marysi z mężem oraz Zbigniewa i Gabrieli z Zarzecza

10.30 Za ++ Małgorzatę Geisler w 4 rocz. śmierci, męża Stefana, rodziców, rodzeństwo

15.00 Za ++ Józefa Błażyca, rodziców z obu stron, pokrewieństwo Przybyła, Błażyca

Poniedziałek 16.12.2019

18.00 Do Opatrzności Bożej z podziękowaniem za odebrane łaski,

z prośbą o dalsze w intencji Piotra Sobiesiek z okazji 50 rocz. urodzin

Wtorek 17.12.2019

8.00 Za żywych i zmarłych dobrodziejów i budowniczych naszego kościoła

18.00 Za ++ męża Jerzego Orszulik, rodziców Krystynę i Maksymiliana, brata Jana z żoną Marią

Środa 18.12.2019

18.00 Za + Michała Sufa – od Wiesławy Szymczyk z rodziną

Czwartek 19.12.2019

18.00 Za + Bogusława Pojda – od Janiny i Bronisława Bienias z rodziną

oraz Barbary i Ryszarda Bienias z rodziną

Piątek 20.12.2019

18.00 Za + Michała Sufa – od siostry Joanny z mężem

Sobota 21.12.2019

8.00 W intencji parafian

18.00 Za + Bronisławę Wojtasik w rocz. śmierci

Niedziela 22.12.2019 –

IV Niedziela Adwentu

8.00 Za + Galinę Warchoł – od sąsiadów z ul. Spółdzielczej

10.30 W intencji rocznego dziecka Barbary Gruszka

oraz w int. rodziców, chrzestnych i rodzeństwa

15.00 Nieszpory

15.30 Za ++ męża Stanisława Baron, jego rodziców Karola i Łucję, siostrę i szwagra

Ogłoszenia:

1. Dziś III Niedziela Adwentu zwana Niedzielą Radości (Gaudete).

Źródłem radości jest Pan obecny wśród nas, a także zbliżające się święta Narodzenia Pańskiego.

Kolekta na potrzeby naszej parafii.

Za każdą ofiarę składam serdeczne „Bóg zapłać”.

2. W poniedziałek po mszy św. wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego na probostwie.

3. We wtorek całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu, jako wyraz wdzięczności za poświęcenie kościoła.

4. Od wtorku rozpoczyna się druga część Adwentu, przeznaczona na bezpośrednie przygotowanie się do Uroczystości Bożego Narodzenia.

Nie może zabraknąć sakramentalnego pojednania z Bogiem i ludźmi.

Okazja do spowiedzi:

– sobota – od 8.30 – 9.45

– niedziela przed mszami dopołudniowymi

– 23 grudnia: 10.00 – 12.00 i od 16.00 – 18.00

5. W piątek od 8.45 odwiedziny chorych przed świętami.

Zgłaszamy ich dzisiaj w zakrystii.

 

Plan kolędy 2019/2020:

2. Sobota 14.12.2019 – godz. 10.00

ul. Pszczyńska od Żor (cała)

ul. Słowińska i ul. Krucza

3. Niedziela 15.12.2019 – godz. 16.00

ul. Tęczowa od ul. Pszczyńskiej,

ul. Strażacka i ul. Tęczowa do ul. Napieralskiego

4. Sobota 21.12.2019 – godz. 10.00

ul. Szkolna numery parzyste od początku,

ul. Kombatantów i Pogodna

5. Piątek 27.12.2019 – godz. 15.00

ul. Barwna od ul. Kleszczowskiej,

ul. Turkusowa, ul. Barwna od Suszca

6. Sobota 28.12.2019 – godz. 10.00

ul. Szkolna numery nieparzyste od Suszca

i ul. Pawia

7. Niedziela 29.12.2019 – godz. 16.00

ul. Deszczowa od ul. Pszczyńskiej

8. Poniedziałek 30.12.2019 – godz. 15.00

ul. Napieralskiego od ul. Szkolnej

do ul. Pszczyńskiej

9. Czwartek 2.01.2020 – godz. 15.00

ul. Napieralskiego od ul. Pszczyńskiej

do ul. Baraniok

10. Piątek 3.01.2020 – godz. 15.00

ul. K. Barona od początku

i ul. Łowiecka od początku

11. Sobota 4.01.2020 – godz. 10.00

ul. Sosnowa od kościoła cała,

ul. Sieroszewskiego i ul. Goliasza

12. Niedziela 5.01.2020 – godz. 16.00

ul. Jasna od początku

13. Wtorek 7.01.2020 – godz. 15.00

ul. Wyzwolenia od Żor,

ul. Pomorska i ul. Orawska

14. Środa 8.01.2020 – godz. 15.00

ul. Targowa od domów w lesie i ul. Strzelecka

15. Czwartek 9.01.2020 – godz. 15.00

ul. Kleszczowska, Przyjazna i Wąska

16. Piątek 10.01.2020 – godz. 15.00

ul. Spółdzielcza od ul. Napieralskiego do końca

17. Sobota 11.01.2020 – godz. 10.00

ul. Baraniok od ul. Kleszczowskiej

i kolęda dodatkowa