Niedziela 16 VI 2019 r.

Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

8.00 Za ++ Annę Muras w rocz. urodzin, męża Franciszka, rodziców, chrzestnych, rodzeństwo

10.30 Za ++ Józefa Błażyca, rodziców z obu stron, pokrewieństwo Przybyła

15.00 Nieszpory

15.30 Za ++ ojca Zygmunta Gałuszka, szwagra Marka Zmorzyk, pokrewieństwo

Poniedziałek 17 VI 2019 r.

18.00 Za ++ Helenę Koczar w rocz. śmierci, męża Antoniego, syna Andrzeja, pokrewieństwo

Wtorek 18 VI 2019 r.

8.00 W intencji parafian

Środa 19 VI 2019 r.

18.00 Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo MB Nieustającej Pomocy

o zdrowie i błogosławieństwo Boże w intencji rodziny Małysiak

Czwartek 20 VI 2019 r.

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

8.00 W intencji parafian

11.00 Intencja wolna

15.30 Za ++ męża Stefana Babiarczyk w 2 rocz. śmierci, syna Dariusza

Piątek 21 VI 2019 r.

18.00 Za ++ rodziców Pawła, Elżbietę Małysiak, syna Ryszarda, córkę Krystynę,

wnuczkę Magdalenę, rodziców z obu stron, pokrewieństwo Małysiak, Przybyła

Sobota 22 VI 2019 r.

8.00 Za + Jerzego Krysiak – od sąsiadów

18.00 Za ++ Roberta Kolarczyk, żonę Martę, synów Franciszka, Henryka, synową Zofię, wnuków, rodziców, teściów

Niedziela 23 VI 2019 r.

12 Niedziela Zwykła

8.00 Za ++ Piotra, Bertę Buchta, Katarzynę, Władysława Różański

10.30 W intencji ojców naszej parafii

15.00 Nieszpory

15.30 Za ++ ojców Floriana Osiński, Jerzego Kowalczyk

Ogłoszenia:

1. Przeżywamy dzisiaj Uroczystość Trójcy Przenajświętszej.

Kończy się okres spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.

Kolekta na potrzeby naszej parafii.

Za każdą ofiarę składam serdeczne „Bóg zapłać”.

2. W czwartek obchodzimy uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa.

Składamy publiczne świadectwo swej wiary i pobożności wobec Najświętszego Sakramentu.

Na procesję wyruszymy po mszy o godz. 8.00.

Niech nie zabraknie pocztów sztandarowych, dzieci w bieli, dzieci sypiące kwiaty oraz pozostałych parafian młodszych i starszych.

3. W tym tygodniu przypada III piątek miesiąca poświęcony Miłosierdziu Bożemu.

4. Obchody liturgiczne tygodnia:

– poniedziałek – wspomnienie św. Brata Alberta

Chmielowskiego, zak.

– czwartek – Uroczystość Najświętszego Ciała

i Krwi Chrystusa

– piątek – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zak.