Niedziela 20 VIII 2017 r.

8.00 Za ++ Edwarda, Teklę, Ryszarda Szuła, Piotra Zazulak
10.30 O Boże błogosławieństwo i łaskę dla Zuzanny Szala w I rocznicę przyjęcia sakramentu chrztu św.
12.00 Do Opatrzności Bożej w intencji rodziców Godziek – Hanusek od Nowożeńców
15.30 Za ++ męża Władysława Kempny, rodziców, teściów, rodzeństwo i pokrewieństwo

Poniedziałek 21 VIII 2017 r.

18.00 Za ++ Jana i Zuzannę Koczar, córkę Łucję, synów Jana i Franciszka, synową Annę
18.45 Spotkanie biblijne na probostwie

Wtorek 22 VIII 2017 r.

18.00 Za ++ ojca Rufina Smorzyk, teściów Gertrudę i Antoniego Spyra

Środa 23 VIII 2017 r.

8.00 W intencji Parafian

Czwartek 24 VIII 2017 r.

18.00 Za + Helenę Dulemba – Msza św. 30 dniowa

Piątek 25 VIII 2017 r.

18.00 O Boże błogosławieństwo i łaskę dla Państwa Aliny i Adama, ich dzieci Olgi i Piotra

Sobota 26 VIII 2017 r.

9.00 Za + Joannę Mazur – od Pani Magdy Oziemkowskiej
14.00 Ślub rzymski: Kałuzińska – Gawlik
17.30 Wystawienie Najświętszego Sakramentu
18.00 Za ++ Ryszarda Baron, rodziców i teściów

Niedziela 27 VIII 2017 r.

8.00 Za ++ Stanisława Borkowski, żonę Annę, syna Michała
10.30 Do Opatrzności Bożej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo w intencji Pana Eugeniusza Świerczek w 75 rocznicę urodzin, a także w int. całej rodziny
15.30 O Boże błogosławieństwo i łaskę w intencji Roberta Zientek w 1 rocznicę urodzin, także w int. rodziców i rodziców chrzestnych

Przychodzimy na Eucharystię, która jest spotkaniem z Chrystusem pragnącym wejść w nasze życie wiary.
Podczas każdej Najświętszej Ofiary Syn Boży wchodzi w nasz świat, jaki nosimy w sobie, z mocą swego życiodajnego słowa i chleba.Trzeba tylko wyjść do Niego, otworzyć swoje serce, zaprosić Go do swego życia, a na pewno przyniesie nam ocalenie od zniechęcenia i zwątpienia w wierze.Chrystus zawsze odpowiada człowiekowi wiary, który wytrwale woła do Niego, bezgranicznie ufając Jego woli.Początkiem nowego życia wiary jest spotkanie z Bogiem żywym, który wychodzi nam naprzeciw w każdej Eucharystii.

Ogłoszenia:

Dziś odbywa się pielgrzymka Kobiet i Dziewcząt do Matki Bożej Piekarskiej.
Dzisiejsza kolekta przeznaczona na potrzeby naszej parafii. Podobnie będzie w przyszłą niedzielę. Zbieramy pieniądze na otynkowanie naszego kościoła.
Msza św. popołudniowa o godz. 15.30.
W poniedziałek o 18.45 spotkanie biblijne na probostwie.
W sobotę o 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do przyjęcia sakramentu pokuty przed niedzielą.
Rok Szkolny i Katechetyczny w naszej szkole rozpoczyna się w poniedziałek 4 września o godz. 9.00 w szkole, o godz. 8.00 w kościele.

Obchody liturgiczne tygodnia:
– w poniedziałek – wspomnienie św. Piusa X, pap.
– we wtorek – wspomnienie NMP, Królowej
– w czwartek – święto św. Bartłomieja, Apostoła